Britská kráľovská rodina na čele s vojvodkyňou Kate a jej rodinou navštívila 8. decembra  gotický kostol v Londýne, kde si spoločne pozreli vianočný koncert. Videozáznam z podujatia odvysielajú televízie až na Vianoce, no internetom už teraz koluje krátka ukážka, v ktorej má Kate oblečený vianočný sveter jej obľúbenej značky Miu Miu. Kate sa v upútavke doširoka usmieva a na červený sveter s golierom a bielymi gombíkmi jej padajú voľne rozpustené vlasy, ktoré má natočené viac než zvyčajne. 

FOTO VIANOČNÉHO SVETRA, KTORÝ MALA KATE NA SEBE

Ako informuje britský denník Daily Mail, po odvysielaní upútavky sa jej vianočný sveter, ktorého cena sa pohybuje od 1 500 eur vyššie, vypredal za jediný deň. Nie je to však prvýkrát, čo  oblečenie, ktoré mala vojvodkyňa na sebe, zmizlo okamžite z predajných pultov. Štýl manželky princa Williama nekopírujú len Briti, ale aj fanúšikovia z celého sveta. 

Anketa
Páči sa vám sveter, ktorý mala na sebe vojvodkyňa Kate?

Najväčšou "chodiacou reklamou" sú pri britské módne značky aj tak jej tri malé princiatka: George, Charlotte a najmenší Louis. To, čo majú oblečené napríklad na kráľovskom turné alebo len tak cestou do školy, sa niekedy vypredá za jedinú hodinu. 

Prečítajte si aj: