Viac FOTO nájdete TU!

Fanúšikovia britskej kráľovskej rodiny ostali v uplynulých dňoch v úžase, keď sa na verejnosť dostali fotografie praprababičky

malej princeznej Charlotte kráľovnej matky, ktorá zomrela v roku 2002. Fotografie kráľovnej matky ako dieťaťa - mnohí komentovali, že je dvojníčkou princeznej Charlotte.

Zdroj: Karwai Tang

Fotografiu zdieľal hrad Glamis v škótskom Anguse, ktorý je domovom grófa zo Strathmore a Kinghorne. Organizácia zverejnila obrázky online a napísala: „Najmladšia dcéra 14. grófa zo Strathmore, lady Elizabeth Bowes Lyon sa vydala za vojvodu z Yorku a stala sa kráľovnou Alžbetou kráľovnou matkou. Keď si náš hradný archivár prezeral fotografie mladej lady Alžbety nižšie, všetci sme sa zhodli, že je tu nápadná rodinná podobnosť s jej prapravnučkou, princeznou Charlotte. Vidíte tú podobnosť aj vy," uviedli na svojom webe.

Priaznivci monarchie povedali, že porovnanie medzi dvojicou bolo „krásne“ a obe dievčatká mali rovnaký úsmev ako aj šibalský pohľad. Obrázky sa objavili po rušnom období pre malú Charlotte, ktorá nedávno nastúpila do novej školy, presťahovala sa a zúčastnila sa mnohých smútočných akcií za kráľovnou.

Zdroj: Profimedia.sk

V minulosti malú Charlotte prirovnávali hlavne k princeznej Kate a princeznej Diane. Tieto novo objavené zábery však odhalili, že svoju krásu a šibalský úsmev zdedila hlavne po kráľovnej matke. Čo poviete, na ktorú z dám sa Charlotte podala najviac? Fotografie na porovnanie nájdete na nasledujúcich stranách.

Článok pokračuje na ďalšej strane