Silný životný príbeh postretol krásnu modelku z Nového Zélandu Cherie Lousie. Ako malej jej bola diagnostikovaná vážna rakovina kostí, ktorá ju na mnoho mesiacov pripútala na lôžko.

Fotografie modelky po amputácii nájdete v galérii »

Lekári jej nakoniec pre záchranu života museli amputovať nohu a časť panvy. Vzhľadom na rozsah amputácie nemôže modelka používať žiadnu protézu, preto všade chodí s barlami. Amputácia, nazývaná externá hemipelvektómia, je extrémne zriedkavá a vysoko riziková operácia.

V 16 rokoch sa Cherie presťahovala do Austrálie, aby sa mohla venovať kariére v módnom priemysle. Louise sa inšpirovala modelkou po amputácii na Instagrame a tým sa jej kariéra začala.
Zdroj: instagram

V 16 rokoch sa presťahovala do Austrálie, aby sa mohla venovať kariére v módnom priemysle. Louise sa inšpirovala modelkou po amputácii na Instagrame a tým sa jej kariéra začala.

Krásna Cherie je momentálne veľmi úspešnou modelkou, ktorá svoj príbeh zdieľa so svojimi fanúšikmi na Instagrame. Na neprajnícke komentáre je tiež zvyknutá, keďže bola už v minulosti obviňovaná, že si fotky upravuje s cieľom vyvolať súcit.

Novozélandská modelka a herečka Cherie Lousie (30) nemala ľahké detstvo. Už ako malému šesťročnému dievčatku jej diagnostikovali vzácnu rakovinu kostí. Na základe vážneho ochorenia trávila dlhé mesiace v nemocnici, kde jej nakoniec museli amputovať nohu.
Zdroj: instagram

Teraz je Charlie slávnou modelkou, ktorá napríklad na Týždni módy v Los Angeles predvádzala spodnú bielizeň pre značku Kim Kardashian.