Viac FOTO Natalie bez mejkapu nájdete TU!

Kto by už nepoznal krásnu Nataliu Oreiro, ktorú si Slováci zamilovali v úlohe svojskej slúžky Milágros v telenovele Divoký anjel. Herečka sa od poslednej klapky príliš nezmenila a  napriek veku a tomu, že je matkou 8-ročného syna, sa môže stále pochváliť štíhlou postavou. Najnovšie dokonca potešila fanúšikov sériou fotografií v extrémne sexi šatách s hlbokým výstrihom.

Napriek tomu, že od vysielania telenovely Divoký anjel na našich obrazovkách uplynulo už mnoho rokov, hlavná predstaviteľka sa od tých čias príliš nezmenila. Natalia Oreiro je aj po štyridsiatke krásnou a štíhlou ženou.
Zdroj: instagram

Zatiaľ však čo jej telo akoby ani nestarlo, o jej tvári sa to už povedať nedá. Na väčšine fotografií má herečka mejkap a pri fotení si vypomáha aj rôznymi filtrami. Pred pár dňami však na sociálnej sieti zverejnila zábery, na ktorých je celkom prirodzená. Jej pleť bola bez mejkapu poblednutá a namiesto porcelánového vzhľadu bolo vidieť hlboké vrásky. Ako sa zdá, aj kráska z Divokého anjela ostane večne mladá len na televíznej obrazovke.

Anketa
Páči sa vám Natalia Oreiro aj bez mejkapu?
  • 94%
  • 6%

Prečítajte si aj: