Viac FOTO nájdete TU!

Aj Carmen Geissová (57), ktorá sa na sociálnej sieti Instagram chváli dokonale nastylovanými fotografiami, je len človek, ktorému sa z času na čas pošťastí menší trapas. Jeden z tých väčších sa milionárke Carmen podaril priamo na červenom koberci počas slávnostného odovzdávania nemeckých televíznych cien v Kolíne nad Rýnom ešte v roku 2014.

Carmen a Róbert sa v tom čase na červenom koberci nechali uniesť. Milionárska dvojica sa na večer poriadne vystrojila, Róbert do čierneho obleku a Carmen do dlhých elegantných čiernych večerných šiat. Počas predvádzania sa pred objektívmi fotografov dvihla Carmen svoju nohu a Róbert jej ju ochotne podržal. Rozkokošená milionárka si však neuvedomila, že fotografom dopriala omnoho intímnejší pohľad, ako by chcela. Priamo na červenom koberci ukázala celému svetu svoj rozkrok!

Zdroj: Andreas Rentz

Celkovo bol rok 2014 úspešným. Okrem červeného koberca sa predviedla aj v tanečnej šou Let´s Dance, kde sa mimo iného objavila aj v sexi outfite ako plavčíčka.

Spomienky na Carmenin trapas sa znova vynorili po tom, ako sa milionárka pochválila jednou zo starších fotografií s manželom Róbertom. Na zábere mala na sebe čierne sieťované šaty, cez ktoré jej presvitala spodná bielizeň. "Ako by to bolo včera," zaspomínala si Carmen na staré časy, keď boli s Róbertom ešte mladí a krásni.