FOTO NÁJDETE V GALÉRII

V nemeckej televízii čoskoro odvysielajú najnovšie časti šou Geissenovci - Ťažký život milionárov. Fanúšikovia tak po dlhom čase uvidia veľkú premenu ich dvoch dcér a zároveň nahliadnu do rekonštrukcie ich novej vily v Miami. Nedočkavá Carmen sa však ešte predtým pochválila na sociálnej sieti Instagram zábermi z nakrúcania. Na jednej fotografii je celá rodinka pokope aj s dcérami, na druhej sa plavia na lodi a na treťom zábere je vidieť Carmen a Róberta v ich novej vile. Z pohľadu na Davinu a Shaniu však zostali mnohí zaskočení. 

Zatiaľ čo sme boli zvyknutí, že sestry sa pred kamerou dorábali, alebo naopak, skrývali sa, na najnovších záberoch sú unudené a neustále pozerajú do svojich telefónov. Davina a Shania začali byť aktívne aj na sociálnych sieťach, kde ich sleduje viac ako 200-tisíc fanúšikov. Sestry sa prostredníctvom svojich profilov chvália luxusným životom a peniazmi rodičov. Fotia sa pri drahých autách, súkromných lietadlách a na dovolenkách.

Geissenovci považujú svoje dcéry za najväčší poklad.
Zdroj: Archív C.G./Facebook
Anketa
Pozerávali ste Geissenovcov?

Sestry také, ako si ich pamätáme zo šou Geissenovci: Ťažký život milionárov, sú už dávno minulosťou a z malých detí vyrástli hotové pubertiačky. Čím sú staršie, tým viac sa odhaľujú a tým vyzývavejšie sa obliekajú, a to aj vtedy, keď necestujú a celý deň sú iba doma. Fanúšikovia si najnovšie podali staršiu Davinu, ktorá to v poslednom čase so svojii fotografiami poriadne preháňa. Mladá Geissenka sa pochválila záberom, na ktorom má hlboký výstrih. Oblečený má iba čierny úzky korzet a čierne obtiahnuté rifle. "Keď zostarneš, uvedomíš si, že si iba dcérou klamárov, ktorí získali peniaze z daňových podvodov... sama ešte ničomu nerozumieš. Je to smutné, chváliš sa ich peniazmi," pustila sa do Daviny fanúšička. 

Prečítajte si aj: