Viac FOTO nájdete TU!

Manželstvo herca Jasona Momou (42), ktorého preslávila napríklad postava Khala Droga v seriáli Hra o tróny, a herečky Lisy Bonet bolo pokladané za jedno z najstabilnejších vo svete celebrít. O to väčší šok zažili fanúšikovi herca vo štvrtok ráno, keď sa na jeho Instagrame objavilo nečakané oznámenie o rozchode, ktoré s najväčšou pravdepodobnosťou vyústi do rozvodu. „Nezdieľame s vami túto informáciu preto, lebo ju chceme medializovať, ale preto, aby sme vo svojich životoch mohli pokračovať dôstojne a s úprimnosťou,“ uviedol pár v spoločnom vyhlásení.

Momoa a Bonet tvorili pár 16 rokov, z toho štyri boli manželmi. Z ich lásky vzišli aj dve krásne deti – dcéra Lola (14) a syn Nakoa-Wolf Manakauapo Namakaeha (13). 

Jason v roku 2019 pre magazín Esquire priznal, že Lisou bol „posadnutý“ ešte ako chlapec, keď ju sledoval v sitkome Billa Cosbyho. Tam stvárňovala postavu Denisy Huxtablovej. Plameň vášne však za tie roky očividne vyhasol a po novom sa kedysi nerozluční manželia vyberú každý inou cestou.

Zdroj: Instagram/@lisa.bonet

Napriek tomu, že správa o ich rozvode otriasla Hollywoodom, ani zďaleka nejde o najšokujúcejší celebritný rozvod. Neveríte? Na nasledujúcich stranách nájdete rozvody celebrít, ktoré rozhodne nepatrili k tým najpokojnejším.

Článok pokračuje na ďalšej strane