Uf, tá ale vyrástla: Viac FOTO Shanie Geissenovej nájdete TU!

Shania Geissenová má len 15 rokov, no už teraz ju na sociálnej sieti instagram sleduje 350-tisíc ľudí, čo je takmer dvojnásobok fanúšikovskej základne jej 17-ročnej sestry. O tom, že má mladá Geissenka už teraz našliapnuté na slušnú kariéru, svedčia aj jej príspevky na sociálnej sieti instagram. Svojím vkusom a prezentáciou oblečenia totiž robí skvelú reklamu svetovým módnym značkám a stáva sa akousi módnou ikonou pre svojich fanúšikov. Tými najväčšími sú však jej rodičia Carmen a Róbert, ktorí dcéru vo všetkom podporujú.

„Deti sú naša svätosť!“ Skutočný život sa pre manželský pár začal až potom, keď po dlhom trápení prišli na svet ich princezné.
Zdroj: anc

Už dávno je známe, že Shania nevedie celkom bežný život. Zatiaľ čo iné deti v jej veku majú nudný školský život, Shania cestuje po celom svete, je obklopená luxusom a sníva o kariére modelky. Ale to nie je všetko, pretože, ako vysvetlila Carmen Geissová v jednej z epizód, jej dcéra sa chce stať úspešnou dizajnérkou: „Shania chce nasledovať Robertove kroky. Chce tiež robiť dizajn. Aby sme ju v tom povzbudili, kúpili sme jej šijací stroj."

Anketa
Ktorá z Geisseniek je podľa vás najkrajšia?

Momentálne je ťažké odhadnúť, či mladú Geissenku zláka svet dizajnu alebo prehliadkové móla. Jedno je však isté už teraz, svojou krásou 15-ročná slečna predbehla mamu aj sestru.