Najznámejší a najlegendárnejší galavečer v Hollywoode opäť nesklamal. Na jednej strane bol plný krásnych celebrít, ktoré sa predbiehali v dokonalosti ich rób, a na druhej strane prišli aj dámy, ktoré očividne nie veľmi odhadli zvolené oblečenie. Medzi najhoršie oblečené krásky na Oscaroch 2023 patria aj tie, ktoré by ste tam určite nečakali.

Veľkú galériu najhoršie oblečených celebrít na Oscaroch nájdete tu »

Oscary 2023 na Pluska.sk:

Podujatie, ktoré sa koná v Dolby Theatre v Hollywoode a jeho hostiteľom bol Jimmy Kimmel, bolo svedkom mnohých módnych neúspechov – vrátane zvláštneho trenčkotu Lilly Singh, nočnej košele Zoë Saldana či divnej róby Rooney Mara.

Melissa McCarthy pôsobila na Oscaroch ako veľká torta. Herečka patrila k najhoršie oblečeným celebritám tohto ročníka.
Zdroj: gettyimages

Hviezda filmov Hunger Games Elizabeth Banks (49) si obliekla čierno-biele vrstvené šaty, ktoré upútali pozornosť vo všetkých nesprávnych smeroch. Nafúknutá róba s obrovskou vlečkou vzadu a nadmernými volánmi z nej spravila kráľovnú večera najhoršie oblečených dám.

Hviezda filmov Hunger Games Elizabeth Banks (49) si obliekla čierno-biele vrstvené šaty, ktoré upútali pozornosť vo všetkých nesprávnych smeroch.
Zdroj: gettyimages

Herečka Melissa McCarthy (52) mala na sebe nadýchanú červenú róbu s dramatickými rukávmi, ktorá jej pridala zbytočné kilogramy, a Michelle Williams (42) spáchala zločin proti móde vo svojich bielych šatách bez ramienok, na ktorých visel trblietavý priesvitný kus látky.

Anketa
Sú podľa vás slová módnych kritikov opodstatnené?

Oscary 2023 na Pluska.sk:

Medzi najhoršie oblečené patrili aj Laverne Cox (50), ktorá zvolila nelichotivé obrie rukávy, či dokonca manželka jedného z najsexi mužov planéty Sabrina Dhowre Elba.

Prečítajte si tiež: