Kapitán Amerika je naj sexi muž sveta. Táto správa obletela svet začiatkom týždňa a herec si tak môže užívať prvenstvo, ktoré pred rokom získal herec Paul Rudd (53).Toto ocenenie mal podľa viacerých zdrojov vyhrať už minulý rok. V predchádzajúcich ročníkoch sa medzi najsexi mužov sveta zaradili napríklad Michael B. Jordan, John Legend, Idris Elba či Blake Shelton.

Fotky priateľky Chrisa Evansa nájdete v galérii

Chris Evans nie je častou témou pre svetové médiá, pretože si svoje súkromie stráži najviac, ako vie. Najznámejšou priateľkou krásavca bola herečka Jessica Biel (40) s ktorou tvorili pár ešte v roku 2001. Po šesťročnom vzťahu sa však rozišli.

„ Som pripravený na manželstvo a rodinu. Milujem tradície a chcem byť otcom. “
Chris Evans pre magazín People.

Najnovší prírastok v náručí najsexi muža planéty získala portugalská herečka Alba Baptista (25). Herec je vraj nadmieru spokojný a snaží sa tráviť svoj čas s rodinou a blízkymi. Rodák z amerického Bostonu je známy tým, že miluje svoju rodinu, ktorá je pre neho prioritou.

Najsexi mužom planéty sa pre rok 2022 stal herec Chris Evans. Populárny Kapitán Amerika tak pokračuje a titul opäť putoval do rúk herca.
Zdroj: instagram

Krásna herečka Alba by tak mohla byť jeho budúcou manželkou. Podľa zahraničných médií totiž sympatická dvojica tvorí pár už viac ako rok. Podľa neznámeho zdroja magazínu People je herec veľmi zamilovaný a jeho rodina mladú priateľku doslova zbožňuje. Zostáva nám teda len čakať, ako sa ich vzťah vyvinie.


Prečítajte si tiež: