Viac FOTO nájdete TU!

Carrie (33) a Jill Bidenová (70) využili stretnutie lídrov siedmich najvyspelejších ekonomík sveta na to, aby sa lepšie spoznali. Novopečená manželka Borisa Johnsona navyše vzala na stretnutie aj ich malého syna Wilfreda, ktorý bol hviezdou bezstarostného šantenia zúčastnených.

Zdroj: Toby Melville

Kto teda čakal formálne „rande“ prvých dám, zostal prekvapený – ich spoločné chvíle nadovšetko pripomínali rodinnú dovolenku dobrých kamarátok. Politiku a záležitosti svetového formátu prenechali manželom. Boris a Joe sa tak „potili“ v sakách, zatiaľ čo ich polovičky obletovali malého „strapáčika“ Wilfreda.

Zdroj: Patrick Semansky

Carrie si pri tejto vzácnej príležitosti obliekla elegantné červené šaty značky LK Bennett za 380 eur, zatiaľ čo prvá dáma USA Jill stavila na čierno-bielu klasiku. Oblečené mala puzdrové šaty s potlačou doplnené čiernym sakom s nápisom „LOVE“, teda láska. Podľa všetkého sa pri výbere saka inšpirovala dnes už legendárnou bundou bývalej prvej dámy USA Melanie Trumpovej, ktorá v roku 2018 poslala takýmto spôsobom svetu odkaz „Naozaj ma to nezaujíma, vás áno?“.

Anketa
Ktorej z dám to na pláži pistane viac?

„Prinášame svetu lásku z USA,“ komentovala Jill voľbu svojho outfitu, pričom dodala, že sa už nemôže dočkať stretnutia s ostatnými členmi G7 a predovšetkým s britskou kráľovnou Alžbetou II.

Mohlo by vás zaujímať: