Anglická herečka a modelka Cara Delevingne (30) len nedávno priznala, že už štyri mesiace neberie drogy. Na odvykačku sa prihlásila po tom, čo uvidela svoje fotografie, ktoré nafotili paparazzi, píše Daily Mail.

Najnovšie fotografie modelky a jej neuveriteľnú zmenu nájdete v galérii »

Cara v nedeľu na udeľovaní Oscarov medzi hviezdami doslova žiarila a prítomným muselo byť hneď jasné, že sa po bujarom minulom roku vrátila do formy. Strach o herečku vyvolali fotky z augusta 2022, keď ju fotografi nafotili ako sa prezlieka vo svojom aute pred miestnym sexshopom v Los Angeles, chodí bosá alebo ako vo svojom aute fajčí smiešne vyzerajúcu cigaretu, pretiera si tvár a kvapká si do úst niekoľko kvapiek neznámej tekutiny.

Modelka a herečka Cara Delevingne na tohoročných Oscaroch.
Zdroj: Getty Images

V novom rozhovore pre Vogue modelka prehovorila o tom, aký vplyv mali na ňu tieto snímky. Nespala som. Nebola som v poriadku. Je to srdcervúce, pretože som si myslela, že sa bavím, ale v istom momente som si povedala: Okej, nevyzerám dobre. Viete, niekedy sa potrebujete pozrieť do očí realite, takže v istom zmysle boli tie fotky niečo, za čo by som mala byť vďačná," povedala. Cara po zverejnení fotografií vyhľadala koncom roka potrebnú pomoc a prihlásila sa na odvykačku.

Článok v pôvodnom znení nájdete tu »

Prečítajte si tiež: