Výstrih slávnej herečky bol totiž taký štedrý, že divákom neunikla ani chybička krásky v podobe strií na jej poprsí, ktoré mohli byť napríklad pozostatkom z plastickej operácie.

FOTO: Halle Berry toho vo svojom výstrihu ukázala viac, než mala pôvodne v pláne >>

Halle nepochybne chcela na svoje ženské vnady upriamiť pozornosť, no zrejme nie až do takej miery, aby odhalila aj túto drobnosť.

Ide, samozrejme, len o jemný nedostatok; všetko ostatné bolo na predstaviteľke Catwoman (mačacej ženy) priam dokonalé. Okrem dekoltu predviedla na 93. ročníku odovzdávania Cien akadémie aj úplne nový účes.

Ako sama odhalila v jednom rozhovore z roku 2021, krátke vlasy má úplne najradšej a cíti sa s nimi jednoducho najlepšie.

Anketa
Páčili sa vám šaty Halle Berry?
Zdroj: Twitter/Halle Berry

VIDEO: O zábavu na Oscaroch bolo postarané

Tohoročné Oscary boli, podobne ako tie minulé, do veľkej miery historickými; v hlavných kategóriách totiž po prvýkrát bodovala ázijská režisérka či kórejská herečka. Podobnú revolúciu spôsobila v roku 2002 aj samotná Halle, ktorá si vtedy za film Ples príšer (2001) odniesla domov sošku za výkon v hlavnej ženskej úlohe. Stala sa vôbec prvou Afroameričankou, ktorá bodovala v tejto kategórii.

VIDEO: Halle Berry na Oscaroch v roku 2002 nezvládla emócie

Pozrite si aj: