Kráľovná popu (62) sa počas víkendu objavila na newyorskom letisku Johna F. Kennedyho. Madonna pricestovala do New Yorku z narodeninovej oslavy svojho otca Silvia, ktorý pred niekoľkými dňami oslávil 90 rokov. Na letisku sa speváčka prechádzala prekvapivo bez ochranného rúška, ktoré si nasadila až počas kontroly. Za tých pár minút sa však foťáky paparacov nezastavili ani na sekundu a z fotografií, ktoré spravili, je jasne vidieť, že ani ona nedokáže oklamať starnutie. 

FOTO MADONNY NÁJDETE V GALÉRII

Speváčka mala na sebe oblečené široké modré nohavice, vzorovanú bundu a svoj veľký obľúbený klobúk s veľrybou. Pri pohľade na ňu však zostali fanúšikovia  poriadne zhrození. Madonna bola v tvári až neprirodzene bledá a sánku mala takú hranatú, že miestami pripomínala mŕtveho speváka Michaela Jacksona. 

Anketa
Myslíte si, že Madonna podstúpila plastické operácie alebo starne prirodzene?

Madonnu sleduje na sociálnej sieti Instagram viac ako 40 miliónov fanúšikov, ktorí sú svedkami jej neustále sa meniaceho vzhľadu. Jej brutálnu premenu si všimla aj austrálska speváčka Katie Noonan, ktorá si servítku pred ústa nedávala. „Je smutné, keď vidím, že ženy, ktoré obdivujem, podstupujú plastické operácie, výplne, botox... Skutočne nechápem, ako by mohla silná vyrovnaná žena urobiť svojej tvári niečo také," napísala na Instagrame.

Prečítajte si aj: