FOTO: Takto rozhadzuje peniaze kráľovská rodina v Dubaji >>>

Jedni mávajú na balkóne a držia sa striktných pravidiel, tí druhí skáču z lietadla a chvastajú sa luxusným majetkom! Reč je o členoch dubajskej kráľovskej rodiny, ktorí namiesto zlatých koruniek, nablýskaných šiat a hradov uprednostňujú adrenalín, luxusné jachty a drahé autá. Dubajský korunný princ, nazývaný aj ako Fazza, je dedičom majetku, ktorý má hodnotu tri miliardy. Jeho otec, šejk Mohammed, je vládcom Dubaja od roku 2006 a v rebríčku najbohatších kráľovských rodín kraľuje na šiestom mieste. Na porovnanie, britská kráľovská rodina sa neumiestnila ani v TOP 10.

VIDEO Dubajský princ Fazza si užíva život plnými dúškami: Zoskok z lietadla? Prečo nie!

Princ Fazza má na rozdiel od princov Harryho a Williama aj účet na sociálnej sieti Instagram, kde jeho záľubu v adrenalínových športoch a drahých autách sleduje viac ako 11 miliónov ľudí. Okrem skoku z lietadla miluje dubajský princ aj potápanie, jazdu na vodnom skútri a dokonca mu nerobí problém pomaznať sa so svojimi ťavami. Kebyže sa synovia princeznej Diany chceli chvastať luxusom, ktorý zdedili, Alžbeta by si ich určite okamžite zavolala na koberček a poriadne im vynadala. Niečo také je totiž v britskej kráľovskej rodine neprípustné.

Na území Spojeného kráľovstva vlastní kráľ Dubaja aj obrovskú nehnuteľnosť v hodnote 75 miliónov a jeho majetok sa odhaduje na viac ako 10 miliárd.