Viac FOTO nájdete TU!

Mária bola vždy krásna a príťažlivá brunetka s dokonalou postavou, o ktorej mnoho žien len sníva. Ona sama však už v puberte nesnívala o ničom inom, ako o poriadnej premene. „Bola som vychovaná vo veľmi prísnej kresťanskej domácnosti, čo ma podľa spätného pohľadu prinútilo byť viac vzpurnou. Telesné modifikácie ma vždy zaujali, počínajúc tetovaním, pretože som videla, ako si ich nechávajú robiť starší bratia a myslela som si, že vyzerajú naozaj dobre. Moje prvé tetovanie pribudlo, keď som mala 17 a prvýkrát som myslela na plastickú chirurgiu vo veku 14 rokov," uviedla v rozhovore pre magazín inkedmag.com.

Mária Magdáléna, bola ešte pred pár rokmi krásavicou na pohľadanie.
Zdroj: instagram

Mária napriek svojmu mladému veku podstúpila už nespočetné množstvo plastických operácií a telesných úprav. Okrem obrovského množstva tetovaní je jej telo vylepšené výplňami v zadku, liposukciou stehien a brady, prsnými imlantátmi, výplňami líc a pier, tetovaním obočia, zoštíhlením v oblasti drieku a dokonca výplňou vagíny. "Moje zotavenie po vylepšení vagíny bolo pravdepodobne najintenzívnejšie. Po niekoľkých mesiacoch som mala problém s opuchom a komplikáciami sa zaoberám aj po druhej operácii, ktorá sa pokúša opraviť počiatočné komplikácie. Esteticky som však omnoho šťastnejšia ako predtým s novým bacuľatým vzhľadom mojej vagíny."

Anketa
Páči sa vám Mária viac pred premenou alebo po nej?

Tiež podstúpila operáciu, počas ktorej skoro zomrela, pretože strácala veľa krvi, nakoniec potrebovala dve transfúzie. Konečná to však zatiaľ vraj rozhodne nie je. Tak čo poviete, páči sa vám jej premena?

Mohlo by vás zaujímať: