Kylie Jenner sa dostala na výslnie vďaka americkej šou Držte krok s Kardashians. Paradoxne, aj keď je zo všetkých najmladšia, zarába oveľa viac peňazí, ako jej slávna sestra Kim. Kylie totiž prišla na trh s vlastnou kozmetickou značkou s názvom Kylie Cosmetics, ktorá sa stala absolútnym hitom. A keďže ju na sociálnej sieti Instagram sleduje viac ako 273 miliónov fanúšikov, s propagáciou výrobkov si ťažkú hlavu nerobí. Kylie však najnovšie zašla priďaleko a nad jej „svojskou" reklamou krútia hlavou aj jej skalní fanúšikovia. 

FOTO: Kylie sa nahá vyváľala v krvi!

Kylie sa v rámci propagácie svojej novej halloweenskej súpravy na líčenie vyváľala nahá v krvi - samozrejme, nie skutočnej, ale falošnej. Vlasy, ktoré mala taktiež zamazané od krvi, mala voľne rozpustené a rukami si zakrývala intímne partie. 

Anketa
Myslíte si, že to Kylie tentokrát prehnala?

Ako sa však hovorí, aj zlá reklama je reklama a to, že sa Kylie vo svete podnikania a zároveň šoubiznisu pohybuje ako ryba vo vode, nemusí nijak špeciálne dokazovať. Veď len v roku 2020 bol jej ročný príjem 590 miliónov dolárov. Z pohľadu ročného príjmu predbehla aj ženské hviezdy - populárnu americkú komičku Ellen DeGeneres či Arianu Grande. 

Prečítajte si aj: