FOTO Meghaninho bruška nájdete TU!

Vojvodkyňa zo Sussexu si od 6. mája 2019 naplno užíva svoje mamičkovské povinnosti. Napriek tomu, že od pôrodu Archieho ubehlo len pol roka, Meghan sa už znova venuje svojim kráľovským povinnostiam. Ako sa však zdá, k malému Archiemu pravdepodobne onedlho pribudne súrodenec.

Vojvodkyňa Megan totiž v posledných dňoch poriadne prekvapila nielen fanúšikov, ale aj novinárov. Keď sa na ceremónii na pamiatku vojnových veteránov objavila v dokonale zladenom tmavomodrom outfite, pozornému oku neunikol krásny detail. Pod Meghaninym kabátom sa črtalo zaoblené bruško, ktoré si vojvodkyňa s nehou pridržiavala rukami. O dva dni neskôr, 9. novembra, sa znova v spoločnosti svojho manžela princa Harryho objavila na slávnostnom podujatí v Royal Albert Hall v čiernych elegantných šatách.

Anketa
Myslíte, že je Meghan znova tehotná?
  • 77%
  • 23%

Zaguľatenie jej postavy bolo zreteľné a Meghan zopakovala rovnaké gesto ako počas tehotenstva s Archiem. Svoje bruško si dokonca nevedomky hladkala aj pred objektívmi fotografov. Kráľovská rodina zatiaľ tehotenstvo nepotvrdila.

Mohlo by vás zaujímať: