Súčasné FOTO herca v galérii >>>

V jednej americkej šou sa raz spýtal moderátor ženy v publiku, koho by si so sebou zobrala na opustený ostrov. Po dlhom premýšľaní povedala: „Paula Hogana.“ Vtom sa na ňu pozrel jej muž a spýtal sa, prečo si nevybrala jeho. „Dokázal by si ma zachrániť pred divokými zvieratami?“Na to odpovedal, že nie. „Máš pravdu, tiež by som si vybral Hogana,“ povedal so smiechom.

VIDEO: Scéna z filmu Krokodíl Dundee

Paul Hogan si bol istý tým, že sú naňho daniari prikrátki. Na to však doplatil.  Dundee sa tak skoro k manželke Linde nevráti.
Paul Hogan si bol istý tým, že sú naňho daniari prikrátki. Na to však doplatil. Dundee sa tak skoro k manželke Linde nevráti.
Zdroj: anc

Paul Hogan bol však na rozdiel od filmového Dundeeho uplne odlišný. Počas života si získal srdcia dvoch žien, ktoré na neho neskôr prezradili to, čo nechcela počuť žiadna jeho fanúšička. Hogan sa oženil s prvou manželkou Noelene Edwards v roku 1958. S ročnou prestávkou im vydržalo manželstvo 32 rokov. Len čo však dostal Hogan úlohu nebojácneho Dundeeho, jeho manželstvo sa zrútilo ako domček z karát. Hlavu mu pobláznila herečka Linda Kozlowski, ktorá bola od neho mladšia o 19 rokov. Manželia boli do roku 2014. Po rozchode však Linda prezradila na svojho exmanžela hneď niekoľko zaujímavostí.

Krokodíl Dundee
Krokodíl Dundee
Zdroj: IFA Film / United Archives / Profimedia

Hogan bol v skutočnosti pravým opakom Dundeeho. „Počas nakrúcania bol hrozne lenivý. Keď sme mali voľno, chcela som ísť do prírody. On radšej ležal v karavane, jedol a pozeral nejaké videá. Bol skôr mestský typ,“povedala Linda britskému denníku Daily Mail. Vo filme navyše stvárnil síce praktického, no inak veľmi prostého človeka. V skutočnosti mal však Hogan mimoriadne vysoké IQ – až 140! Bol teda blízko ku genialite. Aj keby bol však druhým Einsteinom, nič by to nezmenilo na tom, že Hogan už navždy zostane tým drsným lovcom krokodílov, pre ktorého bola divočina skutočným domovom.

Viac na Pluska.sk: