Viac FOTO nájdete TU!

Populárna telenovela Tisíc a jedna noc sa nakrúcala medzi rokmi 2006 až 2009. Bergüzar Korelová (38) v nej svárnila krásnu a exotickú Šeherezádu, ktorej problémy s láskou a boj o svojho osudového muža Onura sledovalo takmer celé Slovensko. Telonovela zažila obrovský úspech hlavne v roku 2009, keď si seriálová predstaviteľka Šeherezády vzala seriálového Onura za manžela aj v reálnom živote.

Seriál Tisíc a jedna noc sa vysielal v rokoch 2006 - 2009.
Seriál Tisíc a jedna noc sa vysielal v rokoch 2006 - 2009.
Zdroj: Youtube

Napriek tomu, že od poslednej klapky už uplynulo 11 rokov, manželský pár si získava srdcia fanúšikov dodnes. Berguzar na sociálnej sieti instagram sleduje viac ako 1,8 milióna fanúšikov. Práve prostredníctvom sociálnej siete sa s nimi v poslednom čase podelila aj o svoju veľkú premenu, keď sa rozlúčila so svojimi krásnymi vlasmi a zvolila štýlový krátky zostrih. Podľa mnohých to herečke ku kráse nepomohlo. Práve naopak, fanúšikom pripadá omnoho staršia.

Anketa
Spoznali ste Šeherezádu na zábere z mladosti?
  • 52%
  • 48%

V uplynulých dňoch sa na jej Instagrame však objavil aj omnoho osobnejší príspevok z jej minulosti. Berguzar totiž zverejnila fotografiu zo svojej mladosti, na ktorej je so svoju najlepšou priateľkou. "Zhrnutie našich rokov. Všetko najlepšie k narodeninám, moja drahá priateľka," napísala k fotografii, na ktorej nemá herečka pravdepodobne ani osemnásť rokov. V porovnaní s jej najnovšími fotografiami ju tak na raritnom zábere z mladosti takmer nespoznáte.