Viac FOTO nájdete TU!

Svadba ako z rozprávky. Týmito slovami sa dá opísať veselica krásnej netere princeznej Diany lady Amelie Spencer, ktorá sa odklonila od tradícií kráľovskej rodiny a svoju svadbu poňala omnoho skromnejšie.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CXdcyRuq769/

Lady Amelia sa vydala za dlhoročného priateľa Grega Malletta v Juhoafrickej republike v čarovnom prostredí hôr neďaleko Kapského Mesta. Dvojica tvorila pár už 14 rokov a v júli 2020 ohlásila svoje zásnuby.

Lady Amelia sa o svoj veľký deň podelila aj na sociálnej sieti Instagram, kde zverejnila fotografiu so svojím manželom. „Vydať sa tu znamená tak veľa,“ uviedla 30-ročná Amelia pre Hello magazín na margo ich veľkolepej ceremónie na vrchole hory neďaleko Kapského Mesta a dodala: "Keď sme tu spolu vyrastali posledných 14 rokov, sú tu všetky moje a Gregove najšťastnejšie chvíle ako páru. Teraz je to ešte výnimočnejšie."

Nadšenie zo svadobného dňa neskrýval ani ženích. "Už 14 rokov som sníval o tom, že budem sledovať Ameliu kráčať uličkou," uviedol v rozhovore 33-ročný fešák. "Vždy som vedel, že sa chcem oženiť s Ameliou. Už ako malý som to vedel, keď sme sa dali dokopy, vedel som, že je to dievča mojich snov," dodal.

Anketa
Podobá sa podľa vás Lady Amelia na princeznú Dianu?

Na svadbe v lone prírody sa zúčastnili aj Ameliine sestry lady Kitty Spencer, lady Eliza a ich mladší brat Samuel. Členovia kráľovskej rodiny sa však na obrade nezúčastnili. Lady Amelia je pritom dcérou mladšieho brata princeznej Diany Earla Spencera.

Prečítajte si aj: