Krásna herečka Katie Holmes najnovšie opäť predviedla vychudnutú postavu v uliach mesta New York. Už dlhšie sa v svetových médiách povráva, že odkedy sa v roku 2012 rozviedla s Tomom Cruisom (60) ide to s ňou dolu vodou.

Najnovšie fotografie Katie Holmes a Suri nájdete v galérii »

Rozvod Katie Holmes a Toma Cruisa bol prekvapením pre fanúšikov a médiá, pretože sa zdalo, že ich manželstvo bolo stabilné a šťastné. Avšak, Holmes sa rozhodla rozísť s Cruiseom a podala žiadosť o rozvod, čo vyvolalo mnoho otázok a špekulácií.


Podľa niektorých správ, Holmes chcela opustiť manželstvo s Cruiseom, pretože sa cítila kontrolovaná a izolovaná od svojej rodiny a priateľov. Holmes tiež mala obavy o výchovu svojej dcéry Suri (16) a chcela, aby mala viac normálneho života a nebola stále pod kontrolou scientologického spoločenstva, ktoré Cruise podporoval.

Krásna Katie Holmes vyzerá v poslednom čase vychudnuto a utrápene.
Zdroj: Instagram

V minulosti sa Katie Holmes stala tvárou reklamnej kampane pre liečebnú kliniku Allergan, kde sa zaoberajú estetickou medicínou. Niektorí fanúšikovia sa preto mohli obávať, že by mohla podstúpiť niektoré estetické zákroky, ale toto však tvrdenie nebolo podložené žiadnymi dôkazmi.

Prečítajte si tiež: