FOTO nájdete v galérii článku >>>

Courteney Cox si zamilovali diváci najmä ako Monicu z Priateľov. Zatiaľ čo si Jennifer Aniston založila účet na Instagrame len prednedávnom, Courteney ho má založený už viac ako tri roky. Skoro každý deň informuje svojich fanúšikov o akciách či nových seriáloch alebo reality šou, v ktorých účinkuje.

VIDEO: Pozrite si, ako vyzerali Priatelia vtedy a teraz 

Na fotografii, na ktorej sedí vo vírivke s bývalou futbalovou hviezdou, by na prvý pohľad nebolo nič zvláštne. Keď sa však pozriete bližšie, Courteney má jednu ruku vyloženú na Davidom stehne. Tento detail si okamžite všimli aj diváci. "David, a Victoria o tom vie?" zneli komentáre pod fotografiou. Niktorí diváci to však zobrali s väčším nadhľadom. "Monica, a čo na to Chandler?" napísali pod záber. Rovnako nezostala bez reakcie ani samotná Jennifer Aniston, ktorú poznáme z Priateľov ako rozmaznanú Rachel. "Počkať... ČO SA TO TU DEJE?"napísala. 

Courteney Cox, Jennifer Aniston a Matt LeBlanc
Courteney Cox, Jennifer Aniston a Matt LeBlanc
Zdroj: priatelia

Courteney však nebola vo vírivke s Beckhamom sama. Spoločnosť im robili aj herec JesseTyler Ferguson (44) a Eric Stonestreet (48). Aj keď by sa na prvý pohľad zdalo, že si všetci užívajú wellness, v skutočnosti nakrúcali scénu do sitkomu Taká normálna rodinka. 

Viac na Pluska.sk:

Mohlo by vás zaujímať: