FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Katy Perry sa čochvíľa narodí bábätko, no v ružových plavkách šantila vo vlnách, akoby ani nebola tehotná. Dvojica sa ešte cez víkend vybrala na pláž v Malibu a spoločne si užívali dni voľna. Na fotografiách je vidieť, že speváčka počas tehotenstva viditeľne pribrala a ružové plavky bez ramienok jej držali veľké prsia len tak-tak. Aj keď sa to nezdá, Katy je napriek kilám naviac stále vo vynikajúcej forme. S Orlandom totižto chodia na dlhé prechádzky a menšie výlety.

Budúci rodičia už stihli prezradiť aj pohlavie dieťatka. Krstnou mamou dievčatka má byť podľa britského denníka Dailymail 51-ročná herečka zo seriálu Priatelia, Jennifer Aniston. Keď jej budúci rodičia oznámili, že by ju chceli za krstnú mamu, od šťastia sa rozplakala, píše britský denník. „Katy a Jennifer sú veľmi dobré kamarátky. Počas pandémie koronavírusu boli neustále spolu a chodili na dlhé prechádzky," povedal zdroj z blízkeho okolia.

A zatiaľ čo Katy Perry nemá s rodičovstvom žiadne skúsenosti, Orlando Bloom má z minulého vzťahu s modelkou Mirandou Kerr 9-ročného syna Flynna.

FOTO NÁJDETE V GALÉRII