Prejavy lásky a náklonnosti sú pre kráľovský pár veľmi nezvyčajné. Pri verejných stretnutiach si zvyčajne udržiavajú mierny odstup, ktorý je základom ich predpísaného správania.

Najnovšie fotografie kráľovského páru nájdete v galérii »


Princ a princezná z Walesu však ukázali na ceste po Spojených štátoch veľmi sladké momenty. Stalo sa tak najmä počas slávnostného odovzdávania cien Earthshot Prize v Bostone, na ktorom nešetrili nežnými dotykmi a zaľúbenými pohľadmi.

Princezná Kate si dala aj oslnivý art deco choker, o ktorom sa predpokladá, že má hodnotu viac ako 12 miliónov libier, ktorý darovala Diane Alžbeta II., ktorá ho zdedila po babičke Queen Mary.
Zdroj: gettyimages


V súlade s ekologickou témou večera sa princezná rozhodla obliecť si šaty od značky Solace London, ktorý kráľovská rodina získala z online požičovne návrhárov HURR. Za zapožičanie róby účtuje 74 až 194 libier. Hoci bol požičaný odev pre Kate oveľa lacnejší ako módne kúsky, ktoré bežne nosí, svojmu vzhľadu dodala šmrnc v podobe úžasného diamantového a smaragdového chokeru, ktorý kedysi patril princeznej Diane.

Anketa
Páči sa vám róba, ktorú princezná Kate zvolila?

Oslnivý art deco choker, o ktorom sa predpokladá, že má hodnotu viac ako 12 miliónov libier, darovala Diane Alžbeta II., ktorá ho zdedila po babičke Queen Mary.

Prečítajte si tiež: