Manželka princa Williama navštívila University College London s cieľom dozvedieť sa viac o svojom rodokmeni. Vojvodkyňa mala oblečené sivé šaty v hodnote 18 eur, ktoré si môžete zadovážiť azda v každom nákupnom centre. Nie je to však prvýkrát, čo Kate uprednostnila oblečenie, ktoré je dostupné hoci aj na internetových e-shopoch. 

FOTO NAJLACNEJŠÍCH OUTFITOV KATE NÁJDETE V GALÉRII

Anketa
Páči sa vám šatník vojvodkyne Kate?

V roku 2019 sa na verejnosti objavila v krásnych kvetinových šatách, ktoré si zladila s náušnicami v hodnote 8 eur značky Accessorize. Neskôr sa však vo výpredaji objavili za neuveriteľných 1,80 eura. Azda netreba pripomínať, že to, čo má na sebe Kate, zmizne z obchodov rýchlosťou blesku. Rovnako to bolo aj pri spomínaných náušniciach, ktoré sa vypredali takmer okamžite. 

V roku 2020, počas stretnutia s olympioničkou Jessicou Ennis-Hill, zas mala obuté obyčajné biele tenisky za 23 eur.
Zdroj: Getty Images

Minulý rok počas stretnutia s olympioničkou Jessicou Ennis-Hill zas mala Kate obuté obyčajné biele tenisky za 23 eur. V športovom outfite sa postavila na bežeckú dráhu, kde si spoločne zmerali svoje sily. Len čo fotografie Kate na bežeckej dráhe obleteli svet, po bežeckých topánkach zrástol taký dopyt, že ich jednoducho nebolo možné zohnať. Aj to je jedným z dôvodov, prečo by členovia kráľovskej rodiny mali uprednostňovať značky domácej výroby. 

Prečítajte si aj: