Na väčšine kráľovských akcií, ktorých sa zúčastňuje sama alebo s manželom, princom Williamom, sa vojvodkyňa z Cambridgea nehanbí vyhrnúť si rukávy a vyskúšať každú možnú aktivitu. Matka troch detí je skrátka večne zvedavým človekom, ktorý rád objavuje a skúša.

FOTO vojvodkyne Kate nájdete v galérii >>

To, ako veľmi je aktívna, vidno aj na jej postavičke, ktorá je chudučká ako prútik. Kate nikdy nebola pri tele, od študentských čias si drží závideniahodnú postavu, ktorej krivky nezmenili ani tri tehotenstvá. Zdá sa však, že čím je staršia, tým je chudšia, čo nie je úplne zdravé.

Anketa
Je vám vojvodkyňa Kate sympatická?

Prevetrala si hlavu s kadetmi letectva

Kate tentoraz vymenila elegentné šaty za športový vzhľad a nasadla na horský bicykel, na ktorom sa preháňala neraz strmými svahmi a lesnými cestičkami. Neskôr si dokonca vyskúšala aj zlanovanie, ktoré by si mnohí zrejme rýchlo rozmysleli. Pri tejto príležitosti si obula svoje „overené“ 300-eurové športové kožené topánky, informoval britský denník Daily Mail.

Vojvodkyňa sa podľa britských médií takto vyvetrala v Cathedral Quarry v malebnom údolí Little Langdale v grófstve Cumbria.

Nie však Catherine, budúca „kráľovná“, ktorá verí, že práve vonkajšie aktivity a šport predstavujú základ duševného šťastia a pohody každého mladého človeka. Obzvlášť počas pandémie, kedy bola väčšina ľudí „uväznená“ vo svojich bublinách, musela Kate trpieť.

Hoci býva v paláci a k dispozícii má luxus, o akom sa nám ani nesnívalo, nepochybujeme o tom, že boli dni, kedy by všetko zlato a krištáľ vymenila za nejakú takúto akčnú návštevu!

Pozrite si aj: