Potom, čo škandalózny raper Kanye West navštívil so svojou polovičkou Taliansko, pobúril verejnosť až-až. Hudobník si totiž v Benátkach užíval radovánky so svojou Biancou priamo vo vodnom taxíku. Neprekážalo mu ani množstvo turistov či miestnych obyvateľov, ktorí si všetko natáčali a fotili.

Najnovšie fotografie odhalenej Biancy, poburujúcej miestnych, nájdete v galérii »

Ich zmysel pre módu je, mierne povedané, škandálny – predovšetkým ten Biancin. Pre jej „nahý“ outfit na ňu dokonca zavolali taliansku políciu a za pohoršovanie jej hrozí vysoká pokuta... a dokonca aj možnosť odňatia slobody. Za údajný orálny sex na jednej z benátskych lodí potom s Kanyom dostala doživotný zákaz využívať služby onej spoločnosti. Ale ani to ich nezastavilo.

Kontroverzný raper Kanye West so svojou manželkou Biancou Censoriovou, ktorá si počas pobytu v Toskánsku obliekla priesvitný overal.
Zdroj: Profimedia

Najnovšie sa zjavne domov do Ameriky nechystá. Hoci mnohí obyvatelia Talianska protestujú a dvojicu v krajine nechcú, spevák si pobyt predĺžil a momentálne sa nachádza vo Florencii. Bianca je známa svojimi extravagantnými outfitmi, ktoré ukazujú viac, akoby sa možno patrilo, a zdá sa, že momentálne ešte pritvrdila. Po historickom meste sa premáva v priehľadných legínach s minipodprsenkou. Svoju pýchu si pritom prekrýva vankúšom.

Čo sa divného oblečenia a štýlu týka, zatiaľ čo je Bianca odhalená až príliš, Kanye chodí v 35-stupňových horúčavách zahalený od hlavy po päty. Nevšedné duo tak evidentne nejde prehliadnuť a púta pozornosť všade, kam sa pohne.