FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Meno Jessica Alves skloňujú zahraničné média stále častejšie. Neuveriteľný príbeh kedysi tučného Brazílčana, z ktorého sa stal najskôr živý Ken a potom živá Barbie, šokoval azda celý svet. Jeho premena mnohým vyráža dych a človeku príde miestami až neuveriteľné, ako môže niekto fungovať s toľkými plastikami. Jessica síce sľúbila, že jej premena je už viac menej na konci, a že už ju čaká iba zmena pohlavia. S vylepšeniami a plastickými operáciami však doteraz neprestala. 

Na najnovších fotografiách z Milána mala oblečené šaty s leopardím vzorom, ktoré jej odhalili hrubé lýtka. K minišatám si obula, ako tradične, topánky na opätku a ukázala svoje gigantické implantáty. Na niektorých záberoch to však vyzeralo, že jej z výstrihu vykukla bradavka. Jessica je totiž známa tým, že svoje umelé prsia ukazuje všade, kde sa objaví. Keď náhodou si nedá výstrih, tak si neoblečie podprsenku a všetkým ukazuje svoje presvitajúce bradavky. 

Anketa
Je podľa vás Jessica závislá od plastických operácii?
  • 96%
  • 4%

Pozornému oku tiež neušiel záber na jej krivý nos, ktorý má po toľkých operáciách neprirodzený tvar. Jej pery začínajú byť taktiež poriadne neprirodzené. Žeby to bol nový módny trend? Každopádne má Jessica po celom svete množstvo obdivovateľov, ktorí ju podporujú v jej premene. Na sociálnej sieti Instagram má dokonca viac ako jeden milión sledovateľov. 

FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Čo si myslíte o jej veľkej premene? Napíšte svoj názor do komentáru! 

Prečítajte si tiež: