Viac FOTO nájdete TU!

Hovorí sa, že stará láska nehrdzavie. Očividne to platí aj pre hollywoodsku dvojicu Jennifer Lopez a Ben Affleck. Dvojica spolu totiž randila, a dokonca sa aj zasnúbila, v rokoch 2001 až 2004. Ich cesty sa však nakoniec rozišli a dvojica svoje zasnúbenie zrušila.

Jennifer Lopez a Ben Affleck pôsobia veľmi zamilovane.
Zdroj: Profimedia

Po ukončení vzťahu Jennifer s neverným Alexom Rodriguezom sa speváčka čoraz častejšie objavovala po boku svojho expartnera Bena. Oficiálne však svoj romantický vzťah potvrdili až v nedeľu. Namiesto oficiálneho vyhlásenia či spoločnej fotografie na sociálnej sieti sa rozhodli pre intímnejšie zverejnenie.

Počas romantickej večere v Malibu ich totiž nasnímali fotografi, ako si priamo pri večeri prejavujú nežnosti, šepkajú do ucha, objímajú sa a vášnivo bozkávajú. Exkluzívne zábery vyvolali medzi fanúšikmi dvojice doslova vlnu nadšenia. Jennifer totiž na záberoch nepôsobí len zamilovane, ale predovšetkým šťastne.

Anketa
Myslíte si, že to Jennifer a Benovi vydrží?

Jennifer a Ben pritom počas večere neboli sami. Spoločnosť im robili speváčkine 13-ročné dvojčatá, syn Maximilián a dcéra Emme.

Prečítajte si tiež: