Jane Seymour sa preslávila vo filme o Jamesovi Bondovi, kde si zahrala po boku Rogera Moora, a ako hlavná predstaviteľka amerického televízneho seriálu Doktorka Quinnová (1993). Nestarnúca Jane oslávi už 15. februára svoje 71. narodeniny, no čuduj sa svete, napriek vysokému veku vyzerá, akoby vôbec nestarla. Má dokonalú figúru a tvár decentne poznačenú vráskami. Ako sama hovorí, za svoju krásu vďačí skôr dobrej genetike, zdravému životnému štýlu a pravidelnému cvičeniu než šikovným ručičkám plastického chirurga. 

FOTO JANE SEYMOUR NÁJDETE V GALÉRII

„Nepodstúpila som žiadne plastiky, nepichali mi žiadne injekcie. Stále sa na seba podobám a vyzerám ako ja," povedala v minulosti. Nad skrášľovacími procedúrami síce premýšľala, avšak zveriť sa do rúk plastických chirurgov si podľa nej vyžaduje kus odvahy, ktorú nenazbierala. Ako jedna z mála herečiek, ktoré sa popri slávnom Bondovi preslávili, vyzerá prirodzene a zároveň neuveriteľne mlado, čo vidieť aj na najnovších fotografiách z dovolenky. 

Jane Seymour na dovolenke v Thajsku.
Zdroj: Instagram @janeseymour

Jane na nich pózuje v modrých plavkách, pričom pod fotografiou poslala svojim fanúšikom povzbudivý odkaz do nového roka: "Keď vás niečo stiahne dole, vždy sa snažte pozerať hore," napísala pod slnečný záber. Paradoxne,  napriek jej nestarnúcemu vzhľadu jej nevyšlo ani jedno zo štyroch manželstiev, z ktorých má 5 detí. 

Prečítajte si aj: