FOTO OUTFITOV NÁJDETE V GALÉRII

Biele nohavice, biely top, vysoké čierne čižmy na opätku a károvaný čiernobiely kabát až po zem! Módna diva, ako ju mnohí prezývajú, na Super Bowle vyzerala, akoby si vzala prvé veci zo skrine, ktoré jej padli do roky. J.Lo svoj outfit doplnila čiernou minikabelkou a čiernymi okuliarmi. Zahalená v značke Louis Vuitton však dieru do módneho sveta nespravila.

VIDEO Speváčka J.Lo si zaspomínala na svoje vystúpenie na Super Bowl 2020!

Okrem toho J.Lo na svojej postave tvrdo drie každý deň a na vystúpeniach sa objavuje v odvážnych outfitoch. Minulý rok bola na Super Bowle za hlavnú hviezdu spolu so speváčkou Shakirou a na pódiu sa popri spievaní natriasala v odvážnych kostýmoch, v ktorých sa predkláňala, tancovala pri tyči či rozťahovala nohy. J.Lo svoje telo nezakrýva ani na prechádzkach, pláži či cestou do fitnescentra. Rovnako sa prezentuje aj na sociálnej sieti Instagram, na ktorej si propagovala svoju vlastnú kozmetiku úplne nahá.

Anketa
Páčil sa vám tohtoročný outfit speváčky J.Lo na Super Bowle?

Nečudo, že fanúšikovia zostali po jej príchode na Super Bowl poriadne sklamaní. J.Lo sprevádzal aj tohto roku sa podujatí jej manžel, bývalý americký profesionálny bejzbalový hráč Alex Rodriguez (47).

Prečítajte si tiež: