Viac FOTO nájdete TU!

Ivanku Trump zachytili fotoaparáty paparacov počas prechádzky s manželom Jaredom Kushnerom (40) a ich psom cez horúci víkend v Miami. Ivanka sa na vychádzku vybrala v odvážnej športovej podprsenke a vo vzorovaných legínach, ktoré obopínali jej oblé stehná a zvýraznili prebytočný tuk na bruchu.

Ivanka Trump sa pred výsledkom volieb vyfotila s Donaldom Trumpom.
Zdroj: Instagram

Športová podprsenka zas zvýraznila Ivankino poprsie, ktoré sa v uplynulom čase výrazne zväčšilo. Napriek tomu, že sa objavili špekulácie o tom, či Ivanka nepodstúpila zväčšenie poprsia, zdá sa, že jej k objemu v podprsenke nakoniec dopomohli len chuť do jedla, menej stresu z pracovných povinností a priberanie.

Počas venčenia psíka ich strážili dvaja štátni agenti tajnej služby. Ivanka a Jared majú prísť o svoju oficiálnu ochranu financovanú daňovými poplatníkmi na konci júna.

Anketa
Myslíte si, že si Ivanka nechala zväčšiť prsia?

Dcéra bývalého amerického prezidenta Ivanka Trump sa v posledných rokoch stala doslova ikonou a inšpiráciou pre mnohé ženy po celom svete. Dôvodom nie je len jej krása a zmysel pre módu, ale aj boj za práva žien, vzdelanie a sofistikované vystupovanie. Ku kráse však Ivanke v minulosti pomohli odborníci na estetickú medicínu. Z tuctovej brunetky sa stala uhladená blondínka s dokonalými črtami tváre, rovným nosom a perfektným chrupom.