Na prestížnom večierku Vanity Fair len pár hodín po Oscaroch bolo na čo pozerať. Supermodelka Emily Ratajkowski (31) sa takmer chtiac-nechtiac vyzliekla zo svojej odvážnej priehľadnej róby, zatiaľ čo Kendall Jenner a Gigi Hadid sa pred fotografmi bozkávali jedna radosť. Najmladšia Kardashianka Kendall Jenner Kylie zase predviedla megavýstrih v odvážnych šatách.

Odvážne outfity sexi žien na párty nájdete v galérii »
Emily Ratajkowski prišla na Vanity Fair párty v priehľadných šatách. Milovníčka šokovania sa opäť ukázala.
Zdroj: gettyimages

Medzi prítomnými dámami vyčnievala z davu aj herečka Olivia Wilde (39), ktorá bola stredobodom pozornosti. Herečka prišla na jej pomery vo veľmi odvážnej róbe a v koženej podprsenke a pozornosť vzbudili aj Joe Jonas a Sophie Turner, keď dorazili v ladiacich čiernych outfitoch.

Herečka Rebel Wilson zase dorazila s Ramonou Agruma a obe vyzerali zamilovanejšie než kedykoľvek predtým. Čerstvo zasnúbený párik vášnivo pózoval na fotografiách jedna radosť.

Olivia Wilde prišla vo veľmi odvážnej róbe. Nezvyčajná kombinácia, ktorá sa u nej často nevidí, ju však vyniesla do módneho neba.
Zdroj: gettyimages

Luxusná párty Vanity Fair patrí k najočakávanejším práve po Oscaroch. Speváčka Ciara ohromila v priesvitných šatách a modelky Cara Delevingne a Alessandra Ambrosio dokázali, prečo právom patria k k najlepším vo svojom priemysle.

Kardashianky sa opäť ukázali. Na Vanity Fair párty sa odviazali a pózovali fotografom jedna radosť.
Zdroj: gettyimages

Oskarová párty Vanity Fair sa stala rovnako legendárnou ako samotné udeľovanie Oscarov, takže niet divu, že hviezdy sa pri tejto okázalej raute vyťahovali zo všetkých síl.

Prečítajte si tiež: