FOTO premeny hercov nájdete TU!

Dawson, Joey, Pacey a Jen, táto štvorica seriálových hrdinov sprevádzala desiatky tínedžerov na slovenských obrazovkách od roku 1998 až do roku 2003. Za 23 rokov od nakrúcania sa však hlavní predstavitelia poriadne zmenili.

Zdroj: The WB

Len pred pár dňami sa napríklad hlavnému hrdinovi Jamesovi Van Der Beekovi (44) narodil v poradí už šiesty potomok, ktorým sa pochválil aj na sociálnej sieti Instagram.

Najviac sa však za roky od nakrúcania zmenili ženské predstaviteľky. Herečka Michelle Williams (41), ktorá v seriáli stvárnila Dawsonovu lásku Jen, ostala síce verná krátkym vlasom, no ich odtieň sa radikálne zmenil. Do krásy dospela aj predstaviteľka seriálovej Joey, herečka Katie Holmes (42), ktorá bola niekoľko rokov vydatá za herca Toma Cruisa, s ktorým má aj svoju jedinú dcéru Suri. Napriek tomu, že na Katie už vidieť známky starnutia, stále patrí medzi najkrajšie herečky Hollywoodu.

Zdroj: The WB

Roky od nakrúcania sa asi najmenej odrazili na vzhľade večne nadržaného seriálového Paceyho. Herec Joshua Jackson (43) akoby ostal tým večným chlapcom, ktorého si pamätáme z televíznych obrazoviek. Jediné, čo sa na hercovi zmenilo, je azda farba jeho vlasov, ktoré dnes už tak trochu zdobia šediny. Čo poviete, spoznali by ste hlavných hrdinov aj dnes?

Anketa
Kto z hlavných hrdinov sa podľa vás zmenil najviac?

Prečítajte si tiež: