Viac FOTO nájdete TU!

Uruguajská herečka a speváčka Natalia Oreiro je známa aj tým, že si starostlivo stráži svoje súkromie a len sporadicky nechá fanúšikov nahliadnuť do svojho rodinného života. Nedávno však speváčka urobila výnimku a na sociálnej sieti Instagram zverejnila video, v ktorom nechala fanúšikov nahliadnuť do svojho domova.

Zdroj: Instagram/nataliaoreirosoy

Kto by čakal modernú a luxusnú stavbu, však ostane poriadne prekvapení. Natalia Oreiro sa totiž pochválila krásnym historickým domom, ktorý doslova pripomína rozprávkový kaštieľ. Tentoraz, rovnako ako minulý rok počas karantény pre COVID-19, Natalia otvorila dvere svojho domu a ukázala najvzácnejší kút domu, o ktorý sa delí s manželom Ricardom Mollom (63) a jej synom Merlinom Atahualpom.

Štýl, ktorý si speváčka vybrala na výzdobu malej miestnosti, ktorá slúži ako knižnica a hudobná miestnosť, kde uchovávajú niekoľko kníh a krásny gramofón, je dokonalým mixom starých a moderných prvkov. Na mieste dominujú pastelové farby, ako je ružová, zelená a fialová, a kvetinové potlače. Zariadenie v klasickom štýle zahŕňa závesy po podlahu a dizajnové stoličky. V podobnom štýle je zariadený aj zvyšok historického sídla, v ktorom nechýba priestranná oáza pokoja v podobe veľkej záhrady.

Zdroj: Instagram

Dom je veľmi veľký, celkovo má rozlohu 550 štvorcových metrov. V strede pozemku je záhrada so stromami, s trávnikom a s veľkým bazénom. Dom má dve kuchyne, 5 spální, dve obývačky a veľkú služobnú časť, kde sú dve miestnosti pre domáci personál a práčovňa. Čo poviete, páči sa vám prepychové sídlo slávnej herečky?

Anketa
Páči sa vám dom Natalie Oreiro?