Cher sa s Alexandrom zoznámila počas Parížskeho týždňa módy a ich vzťah potvrdila na sociálnych sieťach začiatkom novembra. Alexandra už predstavila aj svojej rodine. Vekový rozdiel 40 rokov pre ňu zjavne nič neznamená. Nestarnúca diva dáva najavo svoju sexualitu roky rokúce a zjavne s tým neplánuje prestať.

Najnovšie fotografie Cher s mladým priateľom nájdete v galérii »

Najnovšie snímky prominentnej dvojice zachytávajú párik pri luxusnej reštaurácii Nobu v Malibu. Dvojica mala ruka v ruke vykročené na večeru. Cher tentoraz zvolila extravagantnejší mejkap a na rande prišla v tmavočervených očných tieňoch.

Speváčka Cher na svoj vek určite nevyzerá. Legendárna diva sa za svoju sexuálnu energiu nikdy nehanbila. Najnovšie to potvrdzuje aj jej vzťah s mladučkým hudobníkom.
Zdroj: Getty Images

Zdá sa, že Cher si z toho ťažkú hlavu nerobí a užíva si čas so svojím novým objavom. Počas bohatej kariéry vystriedala slušný počet slávnych milencov. V jej posteli údajne skončili Tom Cruise (60), spevák Eric Clapton (77) či herec Val Kilmer (62).

Anketa
Je podľa vás vo vzťahu vekový rozdiel problém?

Edwards je okrem kariéry hudobníka známy najmä škandalóznymi vzťahmi a záletníckou povahou. Jeho bývalá priateľka, modelka Amber Rose (39), by vedela rozprávať. Obvinila ho totiž z nevery, ktorú sám hudobník neskôr priznal. Vraj mal počas ich vzťahu pomer s viac ako 12 ženami.

Mohlo by vás zaujímať: