Pestúnka, ktorá sa starala o deti prominentného páru prezývaného "Brangelina", prezradila, že ich vzťah bol od začiatku veľmi divný. Obaja boli samotárski a vôbec sa k sebe nesprávali s láskou. Jolie napríklad dokázala presedieť celý deň na terase domu, zatiaľ čo Pitt mal iný program. Jednoducho sa vôbec nevenovali jeden druhému.

Ako dnes vyzerajú deti Angeliny Jolie a Brada Pitta? Pozrite si v galérii >>
Angelina vraj nenastavila vo výchove žiadne pravidlá. Deti si mohli robiť, čo chceli!
Zdroj: getty images

Deti vraj jedli šváby a chrobáky

Pittovi vraj prekážalo aj manželkine prílišné riešenie charity. Dôvodom neboli peniaze, ale fakt, že ich deti často využívala na charitatívne účely. Dokonca ich nútila jesť šváby a chrobáky. Mala to robiť preto, aby si zvykli na ťažší život a viac sa vcítili do kože chudobných detí.

Najväčším problémom domácnosti bolo vraj to, že nefungovali žiadne pravidlá. Každé dieťa si robilo, čo chcelo.

Anketa
Mali ste radi prominentný manželský pár?

Zanedbala výchovu?

Deti vraj nemali žiadnych priateľov a celý svoj volný čas strávili s rodičmi, prevažne s Angelinou. Jej posadnutosť výchovou a dobrými mravmi však zanechala šrámy. Mladá Shiloh sa odmietala obliekať ako dievča a Pax zase hovoril jaykom, ktorému nikto nerozumel. Podľa slov pestúnky s tým však ani jeden z rodičov nemal problém.

Mladá Shiloh Jolie Pitt na nedávnej premiére. Krásu zdedila zjavne po oboch rodičoch. Je jej chlapčenský štýl spôsobený zanedbanou výchovou?
Zdroj: gettyimages

Podľa najnovších zistení mali byť práve deti dôvodom rozpadu rozprávkového manželstva. Mladý Maddox je napríklad veľký fanúšik nožov a dýk. Zjavne to pochytil po svojej mame. Tá si tento koníček pestovala tiež od útleho detstva. Jej vlastný otec, herec John Voight (83), sa mal dokonca o dcére vyjadriť, že nebola nikdy normálna.

Herečka Angelina Jolie berie svoje deti často do spoločnosti.
Zdroj: gettyimages

Podľa pestúnky Angelinu jej vlastný rodič prosil, aby vyhľadala odbornú pomoc. Jej vzťah s otcom bol veľmi komplikovaný a herečka povedala, že ich otec opustil pre neveru. Dodala, že často nemali peniaze a on sa o nich nestaral. Niet sa preto čomu čudovať, že sa k otcovi veľmi nepriznáva.

Angelina bola vraj veľmi komplikovaná od puberty. Mala problémy so sebapoškodzovaním a množstvo situácií riešila alkoholom.

Prečítajte si aj: