Viac FOTO nájdete TU!

Eda je bystrá krásna mladá žena pracujúca v kvetinárstve. Sníva o tom, že získa diplom a presťahuje sa do Talianska, no jej sny sa zrútia, keď jej dedič Bolat Holding Company zruší štipendium, takže musí odísť z univerzity. Teraz ju držia pri živote len dve veci — láska k rastlinám a nenávisť k Serkanovi Bolatovi.

Zdroj: tv doma

Turecká telenovela, ktorá sa aktuálne vysiela na televízii Doma si už za prvých pár odvysielaných častí získala neuveriteľné množstvo fanúšikov. Zatiaľ čo predstaviteľka hlavnej hrdinky herečka a modelka Hande Erçel (28) v našich končinách známa nie je, vo svojej domovine sa teší obrovskej popularite. 

Turecká herečka pôsobiaca v šoubiznise od roku 2013 je prevažne známa svojimi seriálovými rolami, z ktorých najznámejšia je pravdepodobne televízna šou Günesin Kizlari, kde hrala postavu Selin Yilmaz, alebo seriál Sen Çal Kapımı. O jej popularite svedčí aj fakt, že na sociálnej sieti Instagram sa teší priazni vyše 26 miliónov fanúšikov, ktorí sa môžu pokochať aj jej odvážnejšími fotkami. 

Sexi kráska sa totiž rada pochváli aj zábermi v bikinách či odvážnejších šatách, v akých sme ju ešte v odvysielaných častiach telenovely nevideli.

Anketa
Sú hviezdy novej telenovely v reálnom živote ešte viac sexi?

So sexepílom na tom o nič horšie nie je ani jej herecký kolega Kerem Bürsin (34), ktorý stvárnil arogantného Serkana. Na sociálnej sieti Instagram, kde ho sleduje takmer 10 miliónov fanúšikov, sa tiež rád pochváli svojím svalnatým telom. Čo poviete, sú hviezdy nového seriálu v realite ešte viac sexi ako na televíznych obrazovkách?

Prečítajte si tiež: