Očitý svedok v pondelok pre TMZ povedal, že Amanda Bynes, ktorá má bipolárnu poruchu a v minulosti mala problémy s návykovými látkami, zastavila auto bez akéhokoľvek oblečenia a vodičovi hovorila o svojom podlomenom duševnom zdraví. Herečka sama zavolala na tiesňovú linku 911 a bola prevezená na neďalekú policajnú stanicu.

Fotografie zmenenej Amandy Bynes nájdete v galérii »

Tridsaťšesťročná Amanda sama zavolala na tiesňovú linku 911 a bola prevezená na neďalekú policajnú stanicu, kde podľa portálu odborník na duševné zdravie rozhodol o jej ďalšom osude. Podľa portálu zostáva v starostlivosti zariadenia. Predpokladá sa, že na 72 hodín, ak to však bude jej stav vyžadovať, nechajú si ju tam aj dlhšie.

Herečkin právny zástupca bezprostredne neodpovedal na žiadosť Page Six o komentár, jej bývalý snúbenec Paul Michael však exkluzívne pre portál povedal, že Amanda "vysadila lieky a stále ich neberie. Je divoká." Expartneri zostali priateľmi, naposledy ich bolo spolu vidieť na prechádzke v decembri 2022. Psychické zrútenie niekdajšej tínedžerskej hviezdy prišlo takmer na deň presne rok po tom, ako ju zbavili osemročného opatrovníctva. Amanda vtedy poďakovala fanúšikom za ich "lásku a podporu" v krátkom videu na Instagrame, ktoré nahrala pred pojednávaním.

Po ukončení opatrovníctva herečkin právny zástupca pre časopis People uviedol, že sa jej "darí veľmi dobre" a teší sa na to, že sa presťahuje k svojmu snúbencovi Paulovi Michaelovi. S Michaelom však ukončila zasnúbenie v júli 2022, len niekoľko mesiacov po tom, ako ho verejne obvinila zo sledovania "porna" a užívania cracku. Čo následný test nepotvrdil. Amanda sa neskôr zapísala na kozmetickú školu v snahe stať sa manikérkou. Pár tematických videí zverejnila aj na Instagrame.

Článok v pôvodnom znení nájdete tu»