Príbeh dvoch osamelých rodičov Franka a Carol, ktorí na dovolenke uzavreli manželstvo bez vedomia svojich potomkov, sa zapísal medzi najpopulárnejšie pre všetky generácie. Zlúčenie dvoch početných rodín s dospievajúcimi deťmi bolo ako stvorené pre vtipné situácie z každodenného života. Rozmanitosť pováh hlavných postáv sa tak postarala o to, že sa seriál zapísal medzi tie najpopulárnejšie a na svojej hodnote nestráca ani po 30 rokoch.

Televízna rodinka pekne po hromade.
Zdroj: youtube

Hoc je seriál doslova nadčasovou klasikou o vzťahoch, strastiach a radostiach takmer bežnej americkej rodiny, jeho hrdinovia sa za ten čas zmenili doslova na nepoznanie. Z rozkošných predstaviteľov a dospievajúcich detí sú dnes dospeláci, ktorí majú vlastné rodiny aj životy. Najväčšou zmenou však prešla malá Lily, ktorá bola v sitkome jediným spoločným dieťaťom, ktoré utužilo obe rodiny. Z rozkošného dievčatka je dnes dospelá 31-ročná žena, ktorá má doma svoju vlastnú malú princeznú.

Dana, Karen a Al ako hviezdy sitkomu (hore) a dnes (dole).
Zdroj: twitter

Okrem postáv Franka, Carol, Al a Codyho však v hereckej kariére ostatní nepokračovali. Pozrite, ako sa hrdinovia sitkomu za 30 rokov zmenili. Verte, niektorých sme nespoznali ani my.

PREMENY hercov z Kroku za krokom nájdete na ďalšej strane >>>