NOVÉ FOTO nájdete v galérii >>>

Po odchode Harryho a Meghan z monarchie azda každému preblesla hlavou otázka: Čím sa budú živiť? Experti však majú na túto otázku jednoduchú odpoveď. Dvojica môže robiť všetko, čo sa im len zachce. Veď už len za účasť na filmovej premiére, konferencii či mítingu svetových spoloční si môžu vypýtať až štvorcifernú sumu.

Zdá sa však, že Harrymu a Meghan učaroval Hollywood a podľa britského denníka Daily Mail sa rozhodli nenechávať nič na náhodu - Harry sa chce zrejme priživiť na slávnom spevákovi Bon Jovim a Meghan sa rozhodla dobyť Hollywood v podobe účinkovania vo filmoch o superhrdinoch - po fiasku v kráľovskej rodine chce zrejme zachrániť svet aspoň v podobe komiksoviek.

Z Meghan si strieľa internet. Bude z nej nová superhrdinka?
Zdroj: reprofot Daily Mail
Anketa
Myslíte si, že Harry s Meghan spravili dobre, keď opustili kráľovskú rodinu?

Potenciálna spevácka kariéra princa Harryho odštartovala v hudobnom štúdiu Abbey Road v Londýne, kde svoje najväčšie hity naspievala aj legendárna skupina Beatles. Harry dokonca spoločne s Bon Jovim okopíroval aj titulnú fotografiu z ich albumu, keď štvorica kráčala jeden za druhým cez cestu. Povedzme si na rovinu, Harry mohol byť pre zviditeľnenie sa či propagáciu pesničky, ktorú naspieval s Bon Jovim pre športový večer Invictus Games, originálnejší.

Princ Harry a Bon Jovi pracujú na spoločnej pesničke.
Zdroj: Tolga AKMEN / AFP / Profimedia
Ostrihaný Harry a spevák Bon Jovi.
Zdroj: Instagram

Za svojím princom však nezaostáva ani škandalózna Meghan. Jej filmová agentka Nick Collinsová, ktorá jej asistovala ešte pred svadbou s Harrym, jej zháňa úlohu v komiksovom filme. A nie hocijakú! Podľa britského denníka je jej vzorom práve herečka Scarlett Johansson, ktorá si vo filme Avengers zahrala postavu superhrdinky Čiernej vdovy. Meghan už dokonca stihla podpísať zmluvu s filmovou spoločnosťou Disney, od svojho sna ju tak delí už len krôčik. A ako raz povedal Harry: „Čo Meghan chce, to aj dostane!“

Mohlo by vás zaujímať: