FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Vyzerá to tak, že princ Harry si v celebritom Los Angeles začína postupne zvykať! S amerických moderátorom Jamesonom Cordenom sa údajne poznajú už dlhé roky, dokonca ho spolu s manželkou Juliou pozval na svoju svadbu s Meghan Markle v roku 2018.

VIDEO Princ Harry hovorí, že musí chrániť Meghan a svojho syna Archieho!

Dvojica bola videná, ako opúšťajú štúdio televície CBS sediac na dvojposchodovom autobuse. Princ Harry bol obkľúčený kamerami a okolo autobusu sa nachádzali policajné hliadky. Podľa britského denníka Daily Mail nakrúcal Harry s moderátorom pokračovanie obľúbených častí Carpool Karaoke. Tejto šou sa už minulosti zúčastnili celebrity ako speváčka  Adele, Stevie Wonder, Lady Gaga, Bruno Mars, Justin Bieber či Elton John. 

„Pozreli si Hollywood a James ukázal Harrymu niekoľko pamiatok. Rozprávali sa tiež o Harryho živote v USA a jeho zameraní," povedal zdroj britskému denníku. Na nových fotografiách však princ ukázal viac, než chcel. Kamera ho síce snímala spredu, no paparaci nasnímali Harryho práve zozadu. Na nových snímkach je tak vidieť jeho veľkú plešinu. 

Anketa
Myslíte si, že sa princ Harry a Meghan vrátia jedného dňa späť do Veľkej Británie?

FOTO NÁJDETE V GALÉRII