Viac FOTO nájdete TU!

Lady Amélia má síce len 25 rokov, no už teraz má na členku kráľovskej rodiny rozbehnutú zaujímavú kariéru. Sesternica princa Williama a Harryho sa totiž živí ako modelka, a tak sa neraz jej polonahé fotografie neobjavujú len na sociálnej sieti, ale aj na stránkach časopisov.

Amélia bez podprsenky.
Zdroj: Profimedia

Kedže je však v poradí na britský trón až na 39. mieste, ťažkú hlavu si z kráľovských protokolov mladá žena vôbec nerobí a život si užíva podľa svojich predstáv.

Na jej Instagrame sa dokonca objavili sexi fotografie v ružovej podprsenke a nohavičkách. Nejde pritom o jej provokatívny výstrelok, ale o zmyselnú spoluprácu s módnou značkou, ktorá sa zaoberá udržateľnou a ekologickou módou. "Sme nadšení, že sa Amélia rozhodla s nami spolupracovať na niečom, čo zachytáva tak zábavu, ako aj  jej vášeň pre udržateľnosť," uviedla značka Alexander Clementine na sociálnej sieti k jej odvážnym záberom.

Lady Amlia Windsoré
Zdroj: profimedia

Spodná bielizeň, ktorú má Amélia na záberoch na sebe, je vyrobená z morských rias, a tak sa radí k oblečeniu, ktoré ma chrániť našu planétu pred hromadením nerozložiteľného odpadu. Jej odvážne zábery pre dobrú vec však rozhodne nie sú prvými, ktoré vyvolali mierny škandál okolo kráľovskej rodiny. V minulosti ju totiž na dovolenke nasnímali paparaci na pláži hore bez s odhaleným poprsím.

Anketa
Prídu vám polonahé zábery Amélie neuctivé ku kráľovskej rodine?