Najprv Lourdes priťahovala pohľady mužov, a to vďaka obrovskému výstrihu, do ktorého mala očividne problém zmestiť svoje prsia.

FOTO „Vytekajúci“ prsník Madonninej Lourdes, MEGA dekolt Elizabeth Hourley a POLONAHÁ Dua Lipa na letnej kolekcii VERSACE 2022 >>

Donatella si však najstaršiu ratolesť Madonny vybrala práve vďaka jej plnším, ženským tvarom. Zatiaľ čo jemné „faldíky“ na odhalených bokoch postrehol málokto, zdeformovaný prsník, ktorý sa skrátka nechce zmestiť pod šaty, bol jasne viditeľný pre každého.

Svojich päť minút modelingovej slávy zažila aj Dua Lipa, ktorá pred návštevníkmi predviedla výrazný ružový outfit, ktorý neskôr na „afterke“ vymenila za priesvitné čierne šaty.

Na milánskom Fashion Weeku nechýbali ani ďalšie zvučné mená svetového šoubiznisu; prišla, napríklad, herečka Demi Moore (58) či Elizabeth Hurley so synom Damianom, ktorý ide v šľapajach svojej atraktívnej mamy a tiež sa venuje modelingu.

Esá modelingu

„Pracovne“ na akcii potom nechýbali už spomínané módne ikony ako Naomi Campbell, Gigi Hadid, Irina Shayk či Emily Ratajkowski, na móle sa však poprevŕtali aj známe dcérušky – dcéra Kate Moss Lila Grace Moss-Hack (19), ktorú prišla podporiť dcéra herca Judea Lawa Iris (20).

Pozrite si aj: