Viac FOTO nájdete TU!

Už od utorka sa môžu fanúšikovia milionárskej rodinky tešiť novým epizódam z ich reality šou aj na obrazovkách televízie JOJ. A hoc dobrodružstvá manželov Carmen (56) a Roberta (57) a ich dvoch dcér Daviny (18) a Shanie (17) odštartujú sériou z roku 2015, na nemeckej stanici RTL natrafíte aj na zbrusu nové časti populárnej reality šou.

Z rozmaznaných dievčat sú v nových sériách, ktoré ponúka nemecká stanica už v podstate dospelé ženy, ktoré zdedili po svojej mame lásku k drahému luxusnému oblečeniu a rady sa predvádzajú na sociálnych sieťach. Staršia Davina sa dokonca na sociálnej sieti Instagram chválila provokatívnymi pózami s vystrčeným zadočkom. O zábavu sa však postaral aj jediný mužský predstaviteľ zazobaného klanu Robert, ktorý počas výletu do New Yorku uhovoril svoju ženu aj dve mladé dcéry na odvážne fotenie s nahým pouličným hudobníkom.

Anketa
Patríte medzi fanúšikov Geissenovcov?

V nových sériách nie je núdza ani o spomienky na minulosť, zábery z luxusných lietadiel, lodí či hotelov. Čo poviete, tešíte sa na ich príbehy aj vy?

Prečítajte si aj: