Privítanie nového roka vo veľkom štýle sa podarilo hercovi Leonardovi DiCapriovi naozaj veľkolepo. Na luxusnej jachte si užíval slnečné počasie v spoločnosti viacerých sexi dám a kamaráta, herca Tobeyho Maguira (47). Hviezdami obľúbené pobrežie ostrova Svätý Bartolomej tak lákalo nielen svojimi slnečnými lúčmi a priezračnou vodou.

Najnovšie fotografie Leonarda DiCapria v plavkách nájdete v galérii »

Najnovšie snímky hviezdneho herca prichádzajú po tom, čo bol len nedávno spájaný s modelkou Victoriou Lamas. Koncom minulého mesiaca ich videli spolu trikrát za jeden týždeň. Leo si údajne s modelkou začal po tom, čo modelka Gigi Hadid ,,ukončila“ ich vzťah. Údajne to s ich krátkodobým románikom nemyslela „vážne“.

Modelka Victoria Lamas je údajne najnovším objavom Leonarda DiCapria.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CaGPRhePm8d/

Zatiaľ čo hollywoodsky fešák chodil za Hadid údajne ešte koncom novembra, dlho nečakal a začal sa objavovať v spoločnosti spomínanej Victorie. Mladá modelka je dcérou slávneho ,,Odpadlíka“ Lorenza Lamasa.

Anketa
Myslíte si, že by sa mal Leonardo už usadiť?

Podľa fotografií sa však zdá, že slávny herec nezaháľal a svoj nový objav so sebou na luxusnú plavbu nezobral. Namiesto toho si užíval v spoločnosti viacerých neznámych žien.

Prečítajte si tiež: