Eva Herzigová síce nedávno oslávila polstoročnicu, no rozhodne na svoj vek nevyzerá. V lesklých šatách odhalila nôžku aj sexi hrudník bez toho, aby pôsobila lacno. K hviezdnemu, nepochybne hollywoodskemu looku, potom pridala aj vhodnú voľbu líčenia a účes, ktorý vyzeral retro a neskutočne šik.

Plus size modelka Ashley Graham prišla ako víla v čiernom.
Zdroj: gettyimages


Krásna Petra Němcová (43) prišla na párty, ktorú organizoval Elton John (75) a v zelených šatách vyzerala rodáčka z Karvinej ako lesná víla. Českým modelkám sčasti konkurovali ďalšie svetové hviezdy.

Veľkým prekvapením bola aj herečka Sharon Stone (65), ktorá sa predviedla v sýtožltej, nič neodhaľujúcej róbe. Veľa toho neodhalila, v každom prípade však zaujala.
Zdroj: gettyimages

Medzi prítomnými dámami sa mihla najznámejšia plus size modelka Ashley Graham (38), ktorá nielen vďaka výške a výrazným krivkám, ale aj pre šaty s výraznými prestrihmi na bokoch a na brušku a pre obrovský výstrih, mala čo ukázať.

Anketa
Páčili sa vám prítomné modelky a ich outfit na Oscaroch?

Chýbať nesmeli ani anjeli Victoria Secret ako Alessandara Ambrosio (41), či legendárna Heidi Klum (49). Medzi mladučkými a začínajúcimi modelkami mali stále čo ukázať a patrili k hviezdam večera.


Veľkým prekvapením bola aj herečka Sharon Stone (65), ktorá sa predviedla v sýtožltej, nič neodhaľujúcej róbe. Veľa toho neodhalila, v každom prípade však zaujala...