Viac FOTO na porovnanie nájdete TU!

O úlohu sa uchádzali tiež Ansel Elgort, Harry Styles a Miles Teller. Butler oznámil novinku na sociálnej sieti Instagram citátom z Presleyho skladby Love Me Tender: "Vďaka tebe je môj život naplnený a ja ťa za to milujem."

O úlohu manželky Priscilli Presley má záujem speváčka Lana Del Rey.
O úlohu manželky Priscilli Presley má záujem speváčka Lana Del Rey.
Zdroj: instagram

Luhrmann (56), ktorý má na konte oscarovú nomináciu a režíroval filmy ako Rómeo a Júlia (1996), Moulin Rouge (2001), Austrália (2008) či Veľký Gatsby (2013), povedal: "Vedel som, že nemôžem spraviť tento film, ak obsadenie nebude absolútne správne. Dôkladne sme preto hľadali herca so schopnosťou predviesť prirodzený pohyb a hlasové kvality tejto s nikým neporovnateľnej hviezdy, ale zároveň vnútornú zraniteľnosť umelca."

 

"Počas intenzívnych kamerových skúšok, ako aj hudobných a interpretačných kurzov som jednoznačne vedel, že som našiel niekoho, kto bude vedieť zosobniť ducha jednej z najikonickejších postáv hudby," dodal režisér.

Austrálsky filmový režisér Baz Luhrmann obsadil po náročnom kastingu do svojej pripravovanej životopisnej snímky o
Austrálsky filmový režisér Baz Luhrmann obsadil po náročnom kastingu do svojej pripravovanej životopisnej snímky o "kráľovi rock and rollu" Elvisovi Presleym amerického herca Austina Butlera (27).
Zdroj: instagram

Pripravovaný film skúma Presleyho život z pohľadu jeho komplikovaného 20-ročného vzťahu s manažérom Tomom Parkerom, ktorého stvárni Tom Hanks.

O úlohu jeho manželky, krásnej Priscilly sa uchádza krásna a telentovaná speváčka Lana Del Rey. Zatial však jej obsadenie do filmu nebolo oficiálne potvrdené.

Scenár napísal Luhrmann so svojím dlhoročným spolupracovníkom Craigom Pearceom. Producentom filmu bude tiež Luhrmann so štvornásobnou držiteľkou Oscara Catherine Martinovou, svojou manželkou. Nakrúcať sa začne začiatkom budúceho roka v austrálskom štáte Queensland.

O úlohu manželky Priscilli Presley má záujem speváčka Lana Del Rey.
O úlohu manželky Priscilli Presley má záujem speváčka Lana Del Rey.
Zdroj: instagram

Butler si naposledy zahral vlani vo filmoch Mŕtvi neumierajú od Jima Jarmuscha a Vtedy v Hollywoode od Quentina Tarantina.

Elvis Presley zomrel v auguste 1977 vo veku 42 rokov na infarkt a komplikácie spôsobené dlhodobým užívaním liekov.

Anketa
Chceli by ste vidieť Lanu v úlohe manželky Elvisa?
  • 92%
  • 8%