Kráľovské formality išli  tentoraz bokom! Vojvodkyňa mala tú česť, aby v londýnskom múzeu otvorila dve výstavy: The Second World War Galleries a The Holocaust Galleries. Do múzea prišla v skvelej nálade a úsmevy rozdávala na všetky strany. Po slávnostnom otvorení sa Kate stretla aj so seniormi, ktorí ako jedni z mála prežili hrôzy druhej svetovej vojny - Stevenom Frankom (84)  a Yvonne Bernstein (82).

NÁDHERNÉ GESTO KATE NÁJDETE V GALÉRII

Keď ich uvidela, nezmohla sa nič iné, len sa ich s úsmevom na tvári opýtala: "Dobrý deň, môžem vás objať?" Dôchodcovia Frank a Yvonne s radosťou prikývli a Kate ich okamžite vystískala. Nebolo to však ich prvé stretnutie. Kate je vynikajúca fotografka a pri 75. výročí oslobodenia Osvienčimu oboch vyfotila spoločne s ich vnúčatami. 

Je to druhá Diana!

Kate svojou "ľudskosťou" prekvapuje fanúšikov čoraz viac a viac a niet divu, že britský národ ju prirovnáva čoraz častejšie k matke princa Williama a Harryho, zosnulej princeznej Diane. Okrem toho pri každej príležitosti, či to je zahraničná cesta alebo slávnostná recepcia, sa snaží vzdať princeznej hold či už šperkami alebo rovnakým oblečením.

Nuž, nie nadarmo ju kráľovskí experti označujú za budúcnosť britskej monarchie. 

Prečítajte si aj: